دکوراسیون داخلی خدماتی

دکوراسیون داخلی خدماتی شامل طراحی و اجراء می شود

دیگر دسته بندی ها
دکوراسیون داخلی خدماتی

طراحی دکوراسیون داخلی مراکز خدماتی شاید کلمه ای بسیار عجیب باشد. اما این طراحی به گونه ای است که بیشتر مشمول آرایشگاه های زنانه، مردانه، شرکت های خدماتی و ... می شود. در ادامه این مطلب شرکت ژوپین قصد دارد تا شما را با طراحی دکوراسیون داخلی مراکز خدماتی بیشتر آشنا نماید.

طراحی دکوراسیون داخلی خدماتی: آرایشگاه زنانه

همانطور که می دانید آرایشگاه های زنانه یکی از مراکز خدماتی بسیار مهم محسوب می شود. پس دکوراسیون داخلی خدماتی آرایشگاه باید بسیار ظریف و جذاب طراحی شود. سالن های زیبایی مخصوص بانوان باید دارای قسمت های مختلفی باشند که شامل لاین رنگ مو، لاین ناخن، لاین شینیون؛ لاین مانیکور و پدیکور و ... می شود.

علاوه بر مواردی که در طراحی دکوراسیون خدماتی آرایشگاه زنانه ذکر شد، باید سیستم آبرسانی برای شستشو را نیز به طور ماهرانه ای طراحی کرد. یکی دیگر از اجزای مهمی که باید در این نوع دکوراسیون داخلی خدماتی در نظر گرفته شود، سبک طراحی داخلی (مدرن یا کلاسیک) آن می باشد.

رنگ یکی از مهم ترین اجرای دکوراسیون داخلی خدماتی آرایشگاه زنانه است. از این رو می توان از رنگ های جذاب و لوکس استفاده نمود. به عنوان مثال ترکیب رنگ طلایی و سفید برای سالن های زیبایی بسیار برازنده است. زیرا باعث می شود تا فضایی مجلل در عین حال آرامش بخش ایجاد شود.

از بهترین طراحی دکوراسیون داخلی خدماتی آرایشگاه زنانه شرکت ژوپین می توان به سالن زیبایی خیابان فرامرز عباسی مشهد اشاره کرد. نورپردازی خارق العاده در بیرون این سالن زیبایی و طراحی فوق العاده لاکچری در داخل سالن زیبایی، سبب می شود تا چشمان هر فردی به آن خیره شود. جهت دیدن اطلاعات بیشتر این آرایشگاه زنانه، بر روی لینک کلیک کنید.

طراحی دکوراسیون داخلی خدماتی: آرایشگاه مردانه

شاید تصور برخی از افراد این چنین باشد که دکوراسیون داخلی خدماتی آرایشگاه مردانه، هیچ ظرافتی نداشته و تنها به کلیات آن توجه می شود. این گمانه اشتباه است، زیرا شرکت فنی و مهندسی ژوپین با توجه به جزئیات معماری در ساخت و بازسازی؛ همچنین طراحی دکوراسیون داخلی، پروژه های خود را به بهترین شکل ممکن تحویل کارفرما می دهد.

در طراحی دکوراسیون داخلی خدماتی آرایشگاه مردانه، باید از رنگ های سرد و جذاب مانند طلایی و مشکی یا سفید و مشکی استفاده نمود. البته این امر منوط به تاریک بودن فضای سالن نمی شود؛ بلکه نورپردازی های خارق العاده و اصولی می تواند جذابیتی منحصر به فرد را ایجاد نماید.

یکی دیگر از پروژه های طراحی دکواسیون داخلی خدماتی آرایشگاه مردانه شرکت ژوپین، سالن زیبایی مردانه در مجتمع پاژ می باشد. شما می توانید با مراجعه به لینک طراحی داخلی آرایشگاه مردانه پاژ، تمامی عکس های قبل و بعد کار را مشاهده نمایید و از اطلاعات معماری آن بهره مند شوید.

طراحی دکوراسیون داخلی خدماتی : دفتر املاک

یکی دیگر از پروژه های طراحی دکوراسیون داخلی خدماتی ژوپین، دفتر املاک می باشد. طراحی این نوع مکان های خدماتی بسیار ساده تر از طراحی دکوراسیون داخلی منازل است. چون تنها شامل یک میز کار، مبلمان اداری، میز، یک اتاق به عنوان آشپزخانه ای کوچک و یک سرویس بهداشتی می شود.

پروژه طراحی دکوراسیون داخلی دفتر املاک ژوپین در سال 96 انجام شده است. این دفتر املاک در بلوار لادن قرار داشته و یکی از خاص ترین دفاتر مشاور املاک در سطح آن منطقه می باشد. اگر شما هم به دنبال بهترین طراحی دکوراسیون داخلی خدماتی هستید، پیشنهاد می کنیم حتما با مهندسان و طراحان شرکت ژوپین در ارتباط باشید.