دکوراسیون داخلی رستوران

طراحی دکوراسیون داخلی رستوران به صورت مدرن، زمینه ساز مکانی دل انگیز

دیگر دسته بندی ها
دکوراسیون داخلی رستوران
طراحی دکوراسیون داخلی رستوران بلوار وکیل آباد
طراحی دکوراسیون داخلی رستوران بلوار وکیل آباد

زمانی که شما به یک رستوران مراجعه می کنید، مهم ترین نکته ای که به آن توجه خواهید کرد، طراحی داخلی دکوراسیون رستوران است. زیرا یک طراحی بسیار زیبا ...


طراحی دکوراسیون داخلی رستوران ها را اگر با اهمیت تر از کیفیت غذا بدانیم، گزافه نگفته ایم. زیرا دارا بودن یک طراحی دکوراسیون داخلی شیک برای رستوران ها می تواند در جذب مشتری و در نهایت سفارش غذا تاثیر به سزایی داشته باشد.

در طراحی دکوراسیون داخلی رستوران ها باید 3 معیار مهم (نوع چیدمان، سبک طراحی، نورپردازی) سنجیده شود تا پس از اتمام پروژه، سرانجام کار بی  عیب و نقص باشد. در ادامه همراه شرکت ژوپین باشید تا با طراحی دکوراسیون داخلی رستوران ها و ساخت و بازسازی آن ها به صورت مدرن و کلاسیک آشنا شوید. 

طراحی داخلی رستوران ها در تمامی دنیا، به سبک های مختلف یا مختص همان کشور اجرا و پیاده سازی می شود. یکی از پیشنهاد ها برای طراحی دکوراسیون داخلی، مشاهده عکس رستوران های آسیای مرکزی است. در چنین رستوران هایی شما با طراحی چوب و رنگ های قرمز مواجه خواهید شد.

اما در طراحی دکوراسیون داخلی رستوران های آمریکایی و اروپایی، نورپردازی اولویت مهم برای طراحی دکوراسیون داخلی به شمار می رود. ولی در دکوراسیون داخلی رستوران های مدرن از رنگ های خنثی، روشنایی بیشتر و ... استفاده می شود.

دکوراسیون رستوران کلاسیک

در طراحی دکوراسیون داخلی رستوران ها به سبک کلاسیک، باید به تمامی نکات ریز دقت کرد. در سبک کلاسیک که سبک مادر تمامی هنر ها محسوب می شود، از زاویه های تیز همراه با المان های مجلل نظیر تاج و تخت ها و ... استفاده می شود.

در دکوراسیون داخلی رستوران های کلاسیک از رنگ های سفید و طلایی، بنفش و قرمز استفاده می شود. این تم رنگی سبب می شود تا جلوه ای با شکوه تر به فضای رستوران داده شود. در چیدمان دکوراسیون داخلی این نوع رستوران ها از صندلی های حکاکی شده استفاده می گردد.

دکوراسیون رستوران مدرن

در طراحی دکوراسیون داخلی رستوران ها به سبک مدرن همانطور که ذکر کردیم از رنگ های خنثی استفاده می شود. در سبک مدرن رنگ هایی همچون سفید، طوسی، خاکستری روشن، آبی روشن و ... مورد توجه قرار می گیرد.ضمن این که ساده ترین وسایل برای چیدمان مورد استفاده قرار می گیرد.

در دکوراسیون داخلی رستوران به سبک مدرن زوایای گرد مورد استفاده واقع می شود. لازم به ذکر است که این نوع چیدمان در قوانین فنگ شویی بیشتر توصیه می شود. زیرا انرژی های مثبت درون فضای محیط را به طور چشمگیری افزایش می دهد.

طراحی دکوراسیون داخلی فست فودها

در طراحی دکوراسیون داخلی فست فود ها، باید از رنگ های پر انرژی مانند قرمز، زرد و سبز استفاده شود. علاوه بر این که چیدمان میز و صندلی ها باید به صورت راحت (مبلمان راحتی) انجام گیرد. استفاده از نورهای مستقیم در چنین طراحی دکوراسیون داخلی فست فود ها، سبب می شود تا محیط پر نور و سرشار از انرژی بر اطراف حاکم شود. همین امر سبب می شود تا مشتری های فست فود ها، سریع غذای خود را نوش جان کرده و مکان را ترک نمایند.

طراحی داخلی دکوراسیون رستوران مجلل

در طراحی داخلی دکور رستوران مجلل باید از وسایل لوکس تر مانند مجسمه های طلایی، میز و صندلی های حکاکی شده با رنگ پتینه، آینه کاری، آجر های گران قیمت و چوب های لوکس (چوب ترمووود یا پلی وود) و استفاده از رنگ های طلایی و قرمز و بنفش، از دیگر ویژگی های دکوراسیون رستوران مجلل است.

در دکوراسیون داخلی رستوران مجلل از رنگ های بسیار ملایم  مانند نور مخفی ها استفاده می شود. این چنین مشتری ها مدت زمان بیشتری را در رستوران مانده و به طبع آن دسر هم سفارش می دهند. همین امر سبب می شود تا گفت و گو در حین غذا خوردن اتفاق افتد.

دکوراسیون رستوران سنتی کوچک

در برخی از رستوران ها، فضای بسیار کوچکی وجود دارد. از این رو بسیاری از افراد ترجیح می دهند دکوراسیون رستوران خود را به صورت سنتی اعمال کنند. در دکوراسیون رستوران سنتی باید از حوض های کوچک، آب نماهای زیبا و گلدان های شمعدانی استفاده شود.

وجود تخت های چوبی همراه بالش، پشتی و فرش از دیگر طراحی های دکوراسیون داخلی سنتی به شمار می رود. اصولا در طراحی دکوراسیون رستوران سنتی از رنگ های آجری و زرد کمرگ و دیوارکوب های تزئینی استفاده می شود. اگر شما هم به دنبال طراحی دکوراسیون داخلی رستوران با سبک های مختلف هستید با مهندسان شرکت ژوپین در ارتباط باشید.