طراحی آرایشگاه مردانه


دریافت مشاوره و انجام پروژه

ویژگی ها
  • پیمانکار : شرکت فنی و مهندسی ژوپین
  • مدت زمان پروژه : 1 ماه
  • نام پروژه : آرایشگاه مردانه
  • متراژ : 150 متر مربع
توضیحات

طراحی آرایشگاه مردانه به تازگی جذابیت بسیاری پیدا کرده و دیگر بازسازی این نوع مراکز تجاری، منحصر به آرایشگاه های زنانه نمی شود. در این مطلب شما با صفر تا صد طراحی و ساخت آرایشگاه مردانه در مشهد آشنا می شوید که توسط شرکت مهندسی ژوپین طراحی و ساخته شده است.

طراحی آرایشگاه مردانه همانطور که می دانید باید دارای ظرافت باشد، چون کاری هنری بوده و فضای زیبا، تاثیر به سزایی در جذب مشتری دارد. پس می طلبد که بهترین طراحی دیوار، آینه کاری و چینش مبلمان صورت پذیرد تا کاری خاص، تحویل کارفرما داده شود. شرکت تخصصی ژوپین با بهره گیری از بهترین مهندسان ایرانی توانسته یکی از شرکت های پیشرو در زمینه معماری و طراحی باشد.

طراحی آرایشگاه مردانه در مجتمع پاژ

مجتمع پاژ یکی برج های تجاری، اداری و تفریحی مشهد است که در میدان جانباز قرار گرفته است. در این مجتمع طراحی یک آرایشگاه مردانه توسط شرکت فنی و مهندسی انجام گرفته که از لوکس ترین آرایشگاه های مردانه در مشهد به شمار می رود.

در طراحی و ساخت این آرایشگاه مردانه تمامی جوانب هنری در نظر گرفته شده که استفاده از متریال های خاص سبب شده تا پروژه ای بی بدیل باشد. استفاده از رنگ های طلایی و مشکی موجب شده تا فضای مردانه اما در عین حال لاکچری در محیط این آرایشگاه مردانه ایجاد شود.

طراحی و ساخت رسپشن لوکس و ویتینگ

در طراحی و ساخت آرایشگاه مردانه، ویتینگ (مکان استراحت و انتظار مشتریان) و رسپشن مهم ترین نقاط آرایشگاه به شمار می روند که باید به دقت و ظرافت بسیاری ساخته شوند. از این رو این شرکت مهندسی با طراحی یک رسپشن فوق العاده زیبا و لوکس، حق مطلب را به خوبی ادا کرده و توانسته کاری محشر را به کارفرما تحویل دهد.

نه تنها طراحی و ساخت آرایشگاه مجتمع پاژ، بلکه طراحی و بازسازی داروخانه دکتر اسماعیل زاده و همچنین یک آرایشگاه زنانه در کارنامه شرکت مهندسی ژوبین وجود دارد که نشان از تخصصی بودن این شرکت مهندسی معتبر است. اگر شما هم می خواهید کسب و کاری لاکچری همراه با فضایی خاص داشته باشید، پس سریعا با مهندسان این شرکت تماس بگیرید.