سیستم گرمایش از کف بهترین روش گرمایشی در فصل های سرد سال مانند پاییز و زمستان به شمار می رود که افراد می توانند گرمای مطلوب داخل لذت ببرند. در ادامه مقاله شرکت فنی و مهندسی ژوپین، ابتدا کمی درباره سیستم گرمایش صحبت خواهیم کرد.

در سیستم گرمایش از کف با لوله کشی لوله های 5 یا 3 لایه؛ آب گرم را درون این لوله ها عبور می دهند و گرمای داخل لوله ها حرارتی بالغ بر 29 درجه سانتی گراد را در تمام محیط پخش می کند.

این گرما در ابتدای نصب سیستم گرمایش از کف 25 درجه است که به مرور در هر 12 ساعت بر درجه آن افزوده می شود که پس از 36 ساعت به درجه ایده آل، یعنی 36 درجه می رسد. که البته این موضوع با دارونکردن شوک ناگهانی

سیستم گرمایش از کف
مزایا و معایب سیستم گرمایش از کف

مقاله مرتبط : صفر تا صد ساخت و بازسازی

مزایای استفاده از سیستم گرمایش از کف

1- اقتصادی بودن سیستم گرمایش از کف 25 تا 30 درصد نسبت به دیگر دستگاه های گرمایشی به خصوص در محیط های بزرگ و داشتن عمر طولانی  در استفاده از آن

2- پخش یکسان گرما در محیط داخلی ساختمان

3-سیاه نشدن دیوارهای داخلی ساختمان که اتفاق افتدن آن توسط سیستم های گرمایشی دیگر نظیر بخاری و رادیاتور

4- عدم بوجود آمدن باکتری در فضای ساختمان

5- عدم تولید سر و صدا

6-عدم اشغال فضا در محیط های کوچک

بیشتر بخوانید : نکته های مهم در طراحی دکوراسیون داخلی

سیستم گرمایش از کف
آرامش بیشتر با سیستم گرمایش از کف

نصب کف پوش بر روی سیستم گرمایش از کف باید توسط افراد با تجربه و ماهر و با دقت و ظرافت انجام شود تا مشکلی بوجود نیاید و سطح آن هم زیبا و یکدست می شود.

پیشنهاد : برای کسب اطلاعات دقیق و مشاوره های لازم در این زمینه می توانید با شماره تلفن های 09155113522 و 09126664539 تماس بگیرید.

سیستم گرمایش از کف
لوله و بست مربوط به گرمایش از کف

 

بیشتر بخوانید :
منابع :