داروخانه دکتر مرتضوی


دریافت مشاوره و انجام پروژه

ویژگی ها
  • کارفرما : داروخانه دکتر مرتضوی
  • پیمانکار : شرکت فنی و مهندسی ژوپین
  • نوع پروژه :بازسازی فضاهای درمانی
  • سال بازسازی : 1396
توضیحات

داروخانه یکی از مکان هایی است که بدون شک تمام انسان ها با هر قومیت و ملیتی به آن مراجعه می کنند. علتش هم این است که تمامی مردم به دارو و لوازم آرایشی و بهداشتی نیاز مند هستند، اما نکته قابل توجه این است که به محض ورود به داروخانه چه چیزی بیشتر از همه جلب توجه می کند؟

بازسازی فضاهای درمانی مخصوصا داروخانه می تواند توجه بسیاری از افراد را جلب کند. پس در خواهید یافت که بازسازی از جمله واجبات یک داروخانه می باشد. زیرا اشخاصی که برای تهیه دارو به داروخانه مراجعه می کنند اول از هرچیز به ظاهر آن نگاه کرده و سپس وارد می شوند.

بازسازی فضاهای درمانی باعث افزایش رونق کسب و کار و جذب افراد بیشتر می شود، حال اگر بازسازی را به سبک جدید و مدرن انجام داد که رونق کسب و کار دوبرابر می شود. از این رو شرکت مهندسی ژوپین با بهره گیری از دانش علمی و تخصص 7 ساله خود، بهترین پیشنهاد ها را برای بازسازی ویلا، بازسازی فضاهای درمانی، بازسازی منازل مسکونی و ... می دهد.

بازسازی داروخانه دکتر مرتضوی از شاهکارهای ژوپین

بازسازی داروخانه دکتر مرتضوی در سال ۱۳۹۶ انجام شد که در ابتدا این داروخانه، از نمای بیرونی نه چندان جذابی برخوردار بود. اما پس از طراحی شرکت مهندسی ژوپین، نمای بیرونی داروخانه فوق العاده چشمگیر و جذاب ساخته شد که در عکس ها قابل مشاهده است.

داروخانه دکتر مرتضوی 1 طبقه بوده که انواع برندهای آرایشی و بهداشتی، دارویی و ... را ارائه می دهد. اما مهم ترین نکته در طراحی و بازسازی داروخانه دکتر مرتضوی، نورپردازی بی بدیل در نمای خارجی آن می باشد. در تاریکی شب زمانی که شما از بلوار فردوسی مشهد گذر کنید، محال ممکن است چند لحظه مات و مبهوت نورپردازی داروخانه نشوید.

بازسازی داروخانه دکتر مرتضوی تنها یکی از شاهکارهای شرکت مهندسی ژوپین بوده که به رشته تحریر در آمده است. از دیگر کارهای درخشان شرکت مهندسی ژوپین می توان به بازسازی داروخانه دکتر اسماعیل زاده، بازسازی درمانگاه فردوسی، بازسازی کلینیک دامپزشکی آفتاب و ... اشاره کرد. 

بازسازی مراکز درمانی باعث افزایش بیشتر فضا می‌شود و طبقات بیشتری تشکیل می‌شود و دسترسی به تمامی داروها، لوازم آرایشی،بهداشتی و ... راحت و آسان تر می شود. شرکت ژوپین از صفر تا صد پروژه های عمرانی شما را (طراحی، تخریب، بازسازی و..) به عهده خواهد گرفت و با تخصص خود، کار های شیک و مدرن را طبق نظر کارفرما تحویل می دهد.

بهترین زمان بازسازی فضاهای های درمانی چه موقع است؟

برای بازسازی فضاهای درمانی باید به گونه ای اقدام شود که کمترین تایم ممکن نیاز به تعطیلی محل کار باشد. در روزهای تعطیل همچون تعطیلات نوروز یا دیگر تعطیلی های رسمی بهترین زمان بازسازی است. اما شرکت مهندسی ژوپین قادر است بدون تعطیلی محل کار یا مراکز درمانی، بازسازی محل را انجام دهد