ساخت و طراحی داروخانه دکتر اسماعیل زاده


دریافت مشاوره و انجام پروژه

ویژگی ها
  • سال بازسازی : 96
  • نوع پروژه : بازسازی مراکز درمانی
  • مدت زمان پروژه : 5 ماه
  • تعداد طبقات : 3 طبقه
توضیحات

بازسازی پروژه های عمرانی و ساختمانی یکی از رشته های تخصصی معماری و مهندسی است که می تواند در زیبا سازی محیط، تاثیر به سزایی داشته باشد. از این رو مرمت اماکن قدیمی یا بهسازی ساختمان های چندسال ساخت، می تواند در جذب مخاطب بسیار عالی عمل کند.

یکی از مجرب ترین شرکت های عمرانی، شرکت ژوبین است که با بازسازی و طراحی فضاهای درمانی و ساختمانی توانسته جایگاه ویژه ای داشته باشد. بازسازی داروخانه دکتر اسماعیل زاده یکی از افتخارات شرکت ژوبین است که با ظرافت بسیار طراحی و بازسازی گردید تا خدمات دهی بهتری را به بیماران ارائه نماید.

بازسازی طبقات داروخانه دکتر اسماعیل زاده

داروخانه دکتر اسماعیل زاده یکی از بزرگ ترین داروخانه های سطح شهر مشهد است که در بلوار فردوسی قرار دارد. داروخانه دکتر اسماعیل زاده 3 طبقه دارد که هر طبقه مختص به یک سری از مسائل درمانی، بهداشتی و زیبایی می باشد. همانطور که در فیلم مشاهده خواهید کرد، بازسازی طبقات به سبک مدرن و ایجاد اکسسوری های مختلف همراه تزئینات سبب شده تا فضایی لاکچری در محیط داروخانه ایجاد شود.

بازسازی داروخانه دکتر اسماعیل زاده در سال 96 توسط شرکت عمرانی ژوبین انجام شد که حتی بدون 1 روز تعطیلی داروخانه، بهسازی و بازسازی طبقات داروخانه آغاز گردید. سرانجام پس از گذشت چندماه این پروژه عمرانی به پایان رسید و به شکل کنونی درآمد. اما مهم ترین نکته درباره بازسازی داروخانه دکتر اسماعیل زاده، نورپردازی خاص آن می باشد.

نورپردازی عالی در بازسازی داروخانه دکتر اسماعیل زاده

یکی از خاص ترین قسمت هایی که در طراحی داروخانه اعمال شده، نورپردازی های ملایم و زیبا می باشد. این نورپردازی ها با توجه به فضای داروخانه، موقعیت مکانی و روانشناسی رنگ ها ( استفاده از رنگ های آرامش بخش) انجام شده تا مراجعه کنندگان بتوانند لذت وافر، از فضای داروخانه ببرند.

بازسازی و طراحی داروخانه دکتر اسماعیل زاده، تنها یکی از پروژه های ساختمانی درخشان شرکت ژوبین است. اگر می خواهید طراحی و پروژه های عمرانی خود را از قبیل بازسازی ویلا، نمای ساختمان، طراحی و دکوراسیون منزل و ... را با بهترین متریال های روز انجام دهید، توصیه می کنیم با مهندسان مجرب شرکت ژوبین در ارتباط باشید.