بازسازی فضای درمانی


دریافت مشاوره و انجام پروژه

ویژگی ها
  • پیمانکار : شرکت فنی و مهندسی ژوپین
  • نوع پروژه : بازسازی فضای درمانی
  • سال بازسازی : 1397
توضیحات

بازسازی، بهسازی، مرمت و بسیاری دیگر از لغت ها یک معنی می دهد و آن هم تبدیل یک مکان قدیمی به ساختمانی مدرن است.  شاید بگویید بازسازی و مرمت مخصوص مکان ای تاریخی است، اما باید بگوییم علاوه بر اماکن تاریخی که با ارزش هستند و نشان از تمدن ما دارند، می توان خانه های قدیمی یا نحل کار قدیمی خود را به ساختمانی مدرن همراه با ارزش هایش تبدیل کرد. 

بازسازی فضاهای درمانی کار هر کسی نیست و می طلبد که متخصص امر، در این زمینه فعالیت کند. شرکت مهندسی ژوپین یکی از شرکت های مهندسی موفق در ایران است که کارنامه درخشانی در زمینه بازسازی و طراحی فضاهای درمانی، طراحی و بازسازی باغ ویلا و بازسازی منازل مسکونی دارد. در ادامه یکی از پروژه های درمانی ژوبین را خواهید خواند. 

طراحی و بازسازی فضای درمانی 

همانطور که در عکس ها مشاهده می کنید، در این بازسازی فضای درمانی، مطب یک پزشک را خواهید دید که قدیمی بوده و دارای معماری سنتی می باشد. اما طراحان و مهندسان شرکت ژوپین در سال 1397 با خلق فضایی فوق العاده مدرن در این مطب پزشکی توانسته اند، فضایی مدرن و بسیار شیک را طراحی و اجرا کنند. 

استفاده از گچبری های زیبا در طرفین دیوار سبب شده تا فضایی فوق العاده شیک در اتاق پزشک ایجاد شود که همین طراحی از ویژگی های مهندسان شرکت فنی و مهندسی ژوپین است. استفاده از کاغذ دیواری به صورت عمودی در پشت میزکار پزشک هم از دیگر ظرافت های کار است که به خوبی در عکس ها دیده می شود که نشان دهنده سلیقه طراحان می باشد.  

طراحی و بازسازی فضای درمانی به صورت کلاسیک 

طراحی فضای درمانی و بازسازی این مطب پزشک به صورت کلاسیک بوده که اکسسوری های موجود در اتاق پزشک هم، گواه بر این موضوع است. استفاده از مبلمان چرم باعث ایجاد فضایی لاکچری در عین حال آرامش بخش شده که هارمونی رنگ میان میز پذیرایی و مبل ها به خوبی دیده می شود. 

نورپردازی های لایت و استفاده از بازی رنگ ها در طراحی این فضای درمانی، موجبات زیبایی بیشتر و آرامش بیمار را به خوبی فراهم کرده است. با این تفاسیر درخواهید یافت بهترین گزینه برای سپردن بازسازی های فضاهای درمانی، مسکونی و ویلایی شرکت مهندسی ژوبین است که کارنامه درخشانی در این زمینه دارد و پشتیبانی کاملی را از پروژه های خود به عمل می آورد.