طراحی دکوراسیون داخلی رستوران بلوار وکیل آباد


دریافت مشاوره و انجام پروژه

ویژگی ها
  • نوع پروژه : طراحی دکوراسیون داخلی رستوران
  • پیمانکار : شرکت فنی و مهندسی ژوپین
  • متراژ : 400 متر مربع
  • کارفرما : مدیریت رستوران
توضیحات

زمانی که شما به یک رستوران مراجعه می کنید، مهم ترین نکته ای که به آن توجه خواهید کرد، طراحی داخلی دکوراسیون رستوران است. زیرا یک طراحی بسیار زیبا و شیک می تواند لذت صرف غذا را برای مدتی که در آن رستوران هستید، چند برابر کند.

طراحی داخلی رستوران به 2 روش سنتی و مدرن انجام می شود که شرکت فنی و مهندسی ژوپین قصد دارد به شرح یکی از پروژه های طراحی دکوراسیون داخلی خود بپردازد.

طراحی دکوراسیون داخلی رستوران نیاوران

این رستوران در بلوار کیل آباد قرار دارد که یکی از مهم ترین بزرگراه های مشهد است. از آن جایی که ساکنان این منطقه، مرفه نشین هستند به طراحی و دیزاین داخلی رستوران اهمیت فراوانی می دهند. همین امر موجب شد تا مدیر این رستوران با دعوت از مهندسان شرکت فنی و مهندسی ژوپین، تصمیم درستی را برای طراحی داخلی رستوران خود بگیرد.

متراژ رستوران 400 متر مربع بوده که در نوع خود یکی از بزرگ ترین رستوران های مشهد محسوب می شود. چیدمان میز و صندلی ها، انتخاب رنگ و دیگر موارد از جزئیات کار هستند که سبب زیبایی بیشتر می شوند.

( ما به جزئیات اهمیت می دهیم ) این شعار شرکت فنی و مهندسی ژوپین (طراحی، نظارت و اجراء پروژه های ساختمانی) بوده که موجب موفقیت این شرکت شده است.

سبک طراحی رستوران

طراحی داخلی دکوراسیون رستوران به سبک مدرن انجام شده است. برای زیبایی بیشتر فضا، فلاور باکس هایی در فضای داخلی رستوران تعبیه شده تا نمایی چشم نواز برای میهمانان ایجاد نماید. استفاده از میز و صندلی و کاناپه های چرمی راحت، انتخاب نوع نشیمن را برای مراجعه کنندگان آسان می کند.

در طراحی داخلی رستوران بیس اصلی زمینه؛ رنگ های خنثی بوده که استفاده از رنگ های گرم مانند قهوه ای، باعث جذابیت بیشتر شده است. اگر شما هم علاقه مند به طراحی داخلی رستوران یا طراحی داخلی دکوراسیون منزل خود هستید، پس بدون معطلی با کارشناسان شرکت فنی و مهندسی ژوپین با شماره های 09155113522 و 09126664539 در ارتباط باشید.