طراحی دکوراسیون داخلی منزل اقدسیه


دریافت مشاوره و انجام پروژه

ویژگی ها
  • متراژ : 120 متر مربع
  • سال طراحی : 1396
  • پیمانکار : شرکت فنی و مهندسی ژوپین
  • نوع پروژه : طراحی دکوراسیون داخلی منزل
توضیحات

طراحی دکوراسیون داخلی منزل می تواند در زیبایی فضای خانه تاثیر به سزایی داشته باشد. حال تصور کنید اگر طراحی داخلی یک منزل قدیمی را به سبک مدرن انجام دهیم، چقدر می تواند در روحیه افراد خانواده تاثیر بگذارد. برای آشنایی بیشتر شما عزیزان با طراحی دکوراسیون داخلی منزل؛ یکی از پروژه های درخشان شرکت فنی و مهندسی ژوپین را به شما معرفی می کنیم.

طراحی دکوراسیون داخلی منزل اقدسیه

یکی از پروژه های طراحی دکوراسیون داخلی ژوپین، طراحی دکوراسیون یک منزل در اقدسیه مشهد است که با ظرافت هرچه تمام (شعار ژوپین : ما به جزئیات اهمیت می دهیم) دیزاین شده است. همانطور که در عکس های منزل مشاهده می کنید، یک خانه کلاسیک با چیدمانی به رنگ سفید؛ طوسی و طلایی سبب شده تا فضایی همچون کاخ ایجاد شود.

ظرافت و دقت در هارمونی رنگ میان مبل، پرده و وسایل منزل موجب شده تا فضای خانه مکانی ایده آل برای افراد خانواده باشد. استفاده از لوستر های شیک همراه با سرویس چوب شکیل از دیگر شاخصه های این طراحی دکوراسیون داخلی منزل در اقدسیه می باشند. در ادامه با جزئیات بیشتر این منزل آشنا می شوید.

متراژ و سال طراحی دکوراسیون منزل اقدسیه

متراژ این منزل مسکونی در اقدسیه مشهد به 120 متر مربع می رسد که فضایی نسبتا چشمگیر محسوب می شود. استفاده از آشپزخانه لوکس، سالن نشیمن مجلل و اتاق خواب هایی راحت با کمدهایی جادار از شاخصه های طراحی دکوراسیون داخلی این منزل وسیع هستند. استفاده از یک فرش در وسط سالن نشیمن سبب شده تا محیط لوکس تری ایجاد شود.

اگر شما هم به فکر یک ایده جهت دکوراسیون شیک و مجلل برای منزل خود هستید، پیشنهاد می کنیم حتما با کارشناسان و مهندسان شرکت فنی و مهندسی ژوپین با شماره های 09155113522 و 09126664539 در ارتباط باشید. دقت کردن به جزئیات پروژه، مهم ترین شعار ژوپین است.