بازسازی آجیل فروشی سعد آباد


دریافت مشاوره و انجام پروژه

ویژگی ها
  • مدت زمان پروژه : 2 ماه
  • متراژ : 100 متر مربع
  • کارفرما : آجیل فروشی سعد آباد
  • پیمانکار : شرکت فنی و مهندسی ژوپین
توضیحات

آجیل فروشی سعد آباد (جوان سابق) یکی از پروژه های ژوپین کمپانی است که در سال 1397 به طور کامل بازسازی شد. این آجیل فروشی که در میدان تختی قرار دارد یکی از بهترین آجیل فروشی های مشهد است. طراحی داخلی و خارجی آجیل فروشی سعد آباد با طراحی مدرن صورت گرفته است.

توجه کنید که بازسازی آجیل فروشی نیاز به مهارت و تجربه دارد تا بتوان رضایت کارفرما را جلب کرد. از این رو شرکت مهندسی ژوپین، با طراحی، اجراء ساخت این پروژه تجاری توانست یک برگ طلایی را در کارنامه درخشان خود ثبت کند. در ادامه با مدت زمان پروژه و متراژ آن اشنا خواهید شد.

بازسازی آجیل فروشی سعد آباد چند ماه طول کشید؟

شرکت ژوپین از آن جایی که در سریع ترین زمان ممکن پروژه های خود را تحویل می دهد، ظرف مدت کوتاهی (2 ماه) توانست، پروژه بازسازی خود را به کارفرما تحویل دهد. مهم ترین نکته درباره بازسازی این پروژه تجاری، دیزاین فوق العاده داخلی آن می باشد که به طور مجزا طراحی شده است.

شیت بندی و جداسازی محفظه های مخصوص آجیل از قسمت شیرینی و شکلات، گیت پرداخت و ... به گونه ای طراحی شده که چشمان هر شخص در بدو ورود خیره می ماند. ضمن این که این مکان تجاری حدود 100 متر مربع زیر بنا دارد که شرکت ژوپین با بهره گیری از نیروی متخصص و مجرب توانست در 2 ماه این پروژه را به پایان رساند.

چه نکته هایی را باید در بازسازی آجیل فروشی رعایت کرد؟

همانطور که در مطلب بازسازی توضیحاتی جامع درباره نکته های آن دادیم، باید در این مطلب بگویم که مهم ترین چیز در طراحی آجیل فروشی، نوع دسته بندی محصولات (اعم از شکلات، آجیل، شیرینی، کیک) است. زیر اگر به درستی این طراحی صورت نگیرد، مشتری نمی تواند به خوبی نیاز خود در زمینه های مختلف را برطرف سازد.

پس جهت دریافت مشاوره رایگان توصیه می کیم با کارشناسان شرکت ژوپین در تماس باشید تا در زمان اجرای پروژه های ساختمانی، تجاری یا درمانی، بهترین ایده ها را به شما ارائه دهند. شعار شرکت ژوپین (جزئیات مهم است) نشان می دهد که چقدر به نیاز های کارفرما و کار بی عیب و نقص، اهمیت می دهد.