کلینیک دندانپزشکی دکتر هامونی


دریافت مشاوره و انجام پروژه

ویژگی ها
  • پیمانکار : شرکت فنی و مهندسی ژوپین
  • مدت زمان ساخت : 6 ماه
  • کارفرما : دکتر هامونی
  • متراژ : 200 متر مربع
توضیحات

کلینیک دندانپزشکی دکتر هامونی که در حال حاضر مشاهده می کنید، تنها یک ساختمان قدیمی بود که نیاز به بازسازی و مرمت داشت. علاوه بر این موضوع، طراحی دکوراسیون داخلی این فضای درمانی هم باید مطابق با الگوهای پزشکی صورت گیرد تا سرانجام کار به شکل زیبایی تمام شود.

با طراحی دکوراسیون داخلی درمانی بیشتر آشنا شوید

متراژ و طراحی کلینیک دندانپزشکی دکتر هامونی

کلینیک دندانپزشکی دکتر هامونی 200 متر مربع زیر بنا دارد که ساخت و بازسازی این فضای درمانی، توسط مهندسان شرکت ژوپین انجام شده است. استفاده از دانش و تجربه در زیرساخت بنا (با توجه به سیستم لوله کشی یونیت های دندانپزشکی) سبب می شود تا بوی نامطبوع در محیط پخش نشود.

طراحی کلینیک دندانپزشکی دکتر هامونی به صورت مدرن انجام شده و با نورپردازی های بسیار زیبا، طراحی فضای انتظار بیماران به سبکی خاص و ... محیطی بسیار آرامش بخش را پدید آورده است. همانطور که در عکس های قبل و بعد این پروژه ساختمانی می بینید، فضایی بسیار کهنه، تبدیل به فضایی لوکس و مدرن شده است.

معرفی طراحی و بازسازی کلینیک زیبایی دکتر حسین حامدی

رنگ آمیزی کلینیک دندانپزشکی دکتر هامونی

یکی دیگر از نکته های مهم در بازسازی کلینیک دندانپزشکی دکتر هامونی، وجود رنگ آمیزی بسیار زیبا درون آن است. استفاده از رنگ بنفش روشن و سفید در فضای داخل کلینیک، همچنین هماهنگی یونیت دندانپزشکی با رنگ ها، باعث شده تا افراد در زمان معالجه؛ هیچ استرسی نداشته باشند.

طراحی دکوراسیون داخلی این کلینیک دندانپزشکی به گونه ای انجام شده تا بیماران از دیدن محوطه داخلی کلینیک لذت ببرند. سیستم لوله کشی فاضلاب این کلینیک، بسیار مهندسی و اصولی طراحی شده تا هم بیمار و هم پزشک راحتی مطلوبی داشته باشد. توجه داشته باشید که در این کلینیک برای اطفال خدمات ارائه نمی شود.

داروخانه دکتر اسماعیل زاده از دیگر شاهکار های ژوپین کمپانی

در طراحی کلینیک دندانپزشی دکتر هامونی شرکت ژوپین تمام اهتمام خود را بر این داشته تا یک کار شیک و مطابق با خواسته کارفرما در سال 97 را تحویل دهد. مدت زمان ساخت و بازسازی این مرکز درمانی 6 ماه به طول انجامید. افتخار می کنیم که به جزئیات دقت بیشتری داریم.