کلینیک دامپزشکی آفتاب


دریافت مشاوره و انجام پروژه

ویژگی ها
  • پیمانکار : شرکت فنی، مهندسی و معماری ژوپین
  • نوع پروژه : بازسازی کلینیک دامپزشکی
  • کارفرما: کلینیک دامپزشکی آفتاب
  • متراژ : 300 متر مربع
توضیحات

بازسازی و بهسازی ساختمان یکی از رشته های پر طرفدار مهندسی می باشد که دلیل اصلی آن هم، نگهداری معماری ارزشمند گذشته همراه با بازسازی متد روز است. از این رو شرکت ژوپین که یکی از تخصصی ترین شرکت های طراحی، معماری و مهندسی است به بازسازی یکی از کلینیک های دامپزشکی در مشهد به نام کلینیک دامپزشکی آفتاب پرداخته که در میان مردم شناخته شده است. 

بازسازی کلینیک دامپزشکی آفتاب در چه سالی انجام شد؟ 

پروژه بازسازی کلینیک دامپزشکی آفتاب از سال 97 کلیک خورد و در طی چند ماه این بازسازی و بهسازی کامل گردید. همانطور که در عکس های بالای صفحه مشاهده می کنید، معماری و طراحی لوگوی قدیمی این کلینیک دامپزشکی تغییر کرده و به زیبا ترین شکل ممکن توسط مهندسان شرکت ژوپین طراحی شده است. 

کلینیک دامپزشکی آفتاب در بلوار وکیل آباد قرار دارد و زمان تاریکی شب، مانند الماسی می درخشد. چون نورپردازی خاص همراه با طراحی فوق العاده سر درب ساختمان، سبب شده تا چشمان هر رهگذری به این کلینیک دامپزشکی خیره شود. بازسازی این کلینیک تنها یکی از کارهای زیبای شرکت ژوبین است که برای دیدن پروژه های دیگر این شرکت می توانید بر روی مقاله مرتبط کلیک کنید. 

متراژ کلینیک دامپزشکی آفتاب چقدر است؟ 

بازسازی این کلیلنیک دامپزشکی که در 2 طبقه ساخته شده است، شامل 300 متر زیربنا می شود که بخش های مختلفی برای اتاق درمان، تزریق دارو، اتاق پزشک و ... درون آن تعبیه شده است. با وجود محبوبیت بالای حیوانات خانگی نزد افراد، می طلبد که کلینیک های مخصوص حیوانات بیشتر در سطح شهر وجود داشته باشد، تا نیاز این افراد هم به خوبی برطرف شود. 

اگر شما هم به دنبال بازسازی و بهسازی ساختمان های قدیمی خود، طراحی و دکوراسیون داخلی منزل با جدید ترین متریال ها، نورپردازی های شیک و خاص هستید، توصیه می کنیم با متخصصان امر در ارتباط باشید. شرکت ژوپین با بیش از 6 سال سابقه کاری تخصصی در این زمینه، توانسته است از پیشگامان صنعت مهندسی در سطح شهر و ایران باشد.