بازسازی پارچه فروشی بهارجین


دریافت مشاوره و انجام پروژه

ویژگی ها
  • پیمانکار : شرکت فنی، مهندسی ژوپین
  • مدت زمان بازسازی : 6 ماه
  • کارفرما : کارخانجات ریسندگی و بافندگی بهارجین اصفهان
  • متراژ : 120 متر مربع
توضیحات

ساخت و بازسازی غرفه های قدیمی مانند بازسازی پارچه فروشی بهار جین؛ می تواند در رونق گرفتن کسب و کار، تاثیر به سزایی داشته باشد. حال چه بهتر که مغازه های خود را به شیوه مدرن طراحی و بازسازی کنیم. اما در این زمینه باید با متخصصان امر مشورت کرد. زیرا بازسازی مغازه یا همان غرفه های تجاری می طلبد که با توجه به نوع کاربری و نظر کارفرما طراحی و ساخته شود.

بازسازی پارچه فروشی بهارجین در خیابان سناباد مشهد

بازسازی پارچه فروشی بهارجین می طلبد که با ظرافت انجام شود، چون طبع پارچه لطیف بوده و با نورپردازی های درست و استفاده از رنگ های مناسب در فضا، جلوه ی پارچه ها را بیشتر می کند. حسب الامر این مورد، مشتری بیشتری وارد غرفه می شود و ترغیب به خرید پارچه و در نهایت، کسب سود برای فروشنده می شود.

بازسازی پارچه فروشی بهارجین که در عکس ها قابل مشاهده است، از دو دهانه مغازه قدیمی صورت گرفته که در یکدیگر ادغام شده اند. این اتفاق باعث شده تا متراژ غرفه پارچه فروشی به 120 متر مربع تغییر کند. این متراژ بالا باعث می شود تا لاین های متعددی برای پارچه های نخی، پالتویی، شلواری، مجلسی و ... ایجاد شود و مشتریان به راحتی پارچه خود را انتخاب نمایند.

آیا صفرتاصد بازسازی پارچه فروشی بهارجین با ژوبین بوده است؟

بله، شرکت مهندسی ژوبین صفر تا صد (طراحی، تخریب، بازسازی؛ نورپردازی و ...) پارچه فروشی را به عهده گرفته و توانسته با تلاش و تخصص خود، کاری لوکس را به مالک پارچه فروشی تحویل دهد. همانطور که در عکس ها مشاهده می کنید نورپردازی های خاص و زیبا همراه با ترکیب بندی عالی رنگ ها، باعث گردیده تا چشمان مشتری خیره بماند و خواه و ناخواه وارد این پارچه فروشی شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر با مهندسان ژوبین در ارتباط باشید.