متن

 

بازسازی پروژه­های عمرانی، یکی از محبوب­ترین مباحث در زمینه­ی رشته­ی عمران است که نه تنها در ساختمان­های تاریخی مهم، بلکه در دیگر ساختمان­ها هم کاربرد دارد. بازسازی منزل مسکونی، بازسازی باغ ویلا، بازسازی مغازه­های قدیمی و ... یکی از تخصصی­ترین کارهای شرکت فنی و مهندسی ژوپین است که توسط مهندسانی چیره­دست، انجام می­شود.

 

 

بازسازی منزل مسکونی 3 طبقه با مهارتی خاص

همان­طور که در عکس­ها مشاهده می­کنید، بازسازی منزل مسکونی قدیمی که از معماری نوستالژیک برخوردار بوده، چقدر متفاوت است. در عکس­های قدیمی شاهد دیوارهایی ساده، نرده­های تراس به طور معمولی و ... خواهید بود که در عکس­های جدید، نمای کلی ساختمان تغییر کرده است.

 

 

بازسازی این منزل مسکونی که 3 طبقه­ی مجزا بوده، با به روزترین طراحی، ساخته شده که معماری کلاسیک در نمای ساختمان نیز حفظ شده است. وجود نورپردازی­های خاص، بازسازی تراس­ها و بازسازی نمای ساختمان، سبب شده است تا در نگاه اول، یک ساختمان نوساز، لوکس به نظر برسد. در واقع این ساختمان لوکس طراحی شده، ولی ارزش­های نوستالژیک را حفظ کرده است.

 

در بازسازی منزل مسکونی از چه سنگی استفاده شده است؟

در بازسازی پروژه­های عمرانی، حتما نام سنگ عباس­آباد را شنیده­اید؛ اما به راستی این سنگ چه خاصیتی دارد؟ خاصیت سنگ عباس­آباد این است که به سادگی می­چسبد، عایق صوتی خوبی دارد، قیمت مناسب و وزن سبک­تری به نسبت دیگر سنگ ها دارد و نمای ظاهری شکیل­تری را دارا می­باشد.

 

 

لازم به ذکر است، رنگ سنگی که در نمای این منزل بازسازی­شده استفاده گردیده، کرم می­باشد که این رنگ، از بارزترین خصوصیات سنگ عباس­آباد است. یکی دیگر از طراحی­هایی که در بازسازی این منزل مسکونی در نظر گرفته شده، فرفورژه­های تراس می­باشد که چهره­ای جذاب­تر به نمای ساختمان داده است.

اگر شما هم علاقه­مند به بازسازی منزل مسکونی خود هستید تا علاوه­بر حفظ ارزش­ها از ساختمانی مدرن هم لذت ببرید، توصیه می­کنیم با کارشناسان شرکت ژوپین در ارتباط باشید. شرکت مهندسی ژوپین با بیش از 7 سال سابقه­ی کار و پروژه­های درخشان، افتخار دارد تا در زیبایی منازل شما سهمی داشته باشد.