متن

بازسازی یکی از زیبا ترین و جذاب ترین رشته های معماری است که این امکان را به شما می دهد تا هر آنچه در خیال خود دارید، تبدیل به واقعیت شود. همین امر سبب شده تا با رشد روز افزون ساختمان های مدرن، بازسازی خانه های قدیمی رنگ و رونق بگیرد تا علاوه بر زنده ماندن خاطرات، با دنیای روز هم هماهنگ بود.

طراحی وبازسازی یک منزل، باغ ویلا و ... کار آسانی نیست و می طلبد که متخصصین این امر (مهندسین معماری) دست به طراحی، بازسازی و بهسازی بزنند. پس در ادامه با یکی از پروژه های شرکت تخصصی ژوبین آشنا خواهید شد که بازسازی و تبدیل یک منزل 2 طبقه ویلایی به خانه ای دوبلکس است. در ادامه همراه ما باشید.

طراحی و بازسازی منزل 2 طبقه به دوبلکس

همانطور که آگاه هستید؛ خانه های دوبلکس طرح شکیل تری در معماری داشته و لاکچری بودن فضای منزل را دو چندان می کند. از این رو بیشتر خانه های قدیمی، گزینه مناسبی برای بازسازی هستند. این پروژه که یک خانه ویلایی با متراژ 250 متر مربع می باشد در سال 1396 توسط شرکت معماری و مهندسی ژوبین طراحی و بازسازی شد.

بازسازی منزل از 2 طبقه مجزا به شکل دوبلکس؛ مهم ترین نکته قابل توجه درباره این منزل ویلای است. همانگونه که در عکس ها مشهود است، این منزل ویلایی بسیار قدیمی ساز بوده و پس از طراحی های بی نظیر شرکت ژوبین به یک خانه لاکچری و نوساز بدل شده که در واقع همان خانه قدیمی با چهره ای جدید است.

طراحی اکسسوری های داخل منزل پس از بازسازی

مهم ترین نکته بعد از طراحی و اجرای ساختمان، اکسسوری های داخل ساختمان است که باید با وسایل خانه هماهنگ باشد. این هماهنگی باعث می شود تا محیط منزل بسیار آرامش بخش و شیک به نظر برسد. استفاده از رنگ های خنثی نظیر (سفید؛ طوسی، طلایی روشن، خاکستری و ...) موجبات آرامش بیشتری را در محیط منزل فراهم می کند.

اکسسوری هایی همچون لوستر های شیک، نورهای مخفی با رنگ های مختلف، نور مخفی برای ایجاد فضایی لایت و ... در این منزل بازسازی شده، طراحی گردیده تا منزلی بسیار لوکس و خاص به چشم همگان آید. اگر شما هم می خواهید خانه ای با فضای لاکچری و زیبا داشته باشید، توصیه می کنیم حتماً از مشورت های متخصصان شرکت ژوبین غافل نشوید.