متن

 

بازسازی و بهسازی ساختمان، یکی از رشته­ های پر طرفدار مهندسی است که دلیل اصلی آن نگهداری معماری ارزشمند گذشته، همراه با بازسازی متد روز است. از این رو شرکت ژوپین که یکی از تخصصی­ترین شرکت­های طراحی، معماری و مهندسی است، به بازسازی یکی از کلینیک­های دامپزشکی در مشهد پرداخته که در میان مردم شناخته شده است.

 

                                                                                 

 

بازسازی کلینیک دامپزشکی آفتاب در چه سالی انجام شد؟

پروژه­ ی بازسازی کلینیک دامپزشکی آفتاب، از سال 1397، کلیک خورد و در طی چند ماه این بازسازی و بهسازی کامل گردید. همان­طور که در عکس­های بالای صفحه مشاهده می­کنید، معماری و طراحی لوگوی قدیمی این کلینیک دامپزشکی تغییر کرده و به زیباترین شکل ممکن توسط مهندسان شرکت ژوپین طراحی شده است.

 

 

 

این کلینیک دامپزشکی، در بلوار وکیل­ آباد قرار دارد که در زمان تاریکی شب، مانند الماسی می­درخشد، چون نورپردازی خاص، همراه با طراحی فوق­العاده­ ی سر درب ساختمان، سبب شده تا چشمان هر رهگذری به این کلینیک دامپزشکی خیره شود. بازسازی این کلینیک، تنها یکی از کارهای زیبای شرکت ژوپین است که برای دیدن پروژه­های دیگر این شرکت نیز می­توانید بر روی مقاله­ ی مرتبط کلیک کنید.

 

 

متراژ کلینیک دامپزشکی افتاب چقدر است؟

بازسازی این کلینیک دامپزشکی که در 2 طبقه­ ساخته شده است، شامل 300 متر زیربنا می­شود که بخش­های مختلفی برای اتاق درمان، تزریق دارو، اتاق پزشک و ... درون آن تعبیه شده است. با توجه به محبوبیت بالای حیوانات خانگی در نزد افراد، این امر می­طلبد که کلینیک­های مخصوص حیوانات بیشتری در سطح شهر وجود داشته باشد تا نیاز این افراد هم به خوبی برطرف شود.

اگر شما هم به دنبال بازسازی و بهسازی ساختمان­های قدیمی خود، طراحی و دکوراسیون داخلی منزل با جدید­ترین متریال­، نورپردازی­های شیک و خاص هستید، توصیه می­کنیم که با متخصصان امر در ارتباط باشید. شرکت ژوپین با بیش از 6 سال سابقه­ ی کار تخصصی در این زمینه، توانسته است که از پیشگامان صنعت مهندسی در سطح شهر مشهد و ایران باشد.

آمار بازدیدکنندگان

  • تعداد بازدید تاکنون: 5446
  • تعداد بازدید امروز: 102
  • تعداد بازدید دیروز: 128
بازدیدکنندگان آنلاین
  • اعضا: 0
  • مهمان: 5
  • مجموع: 5