متن

تقریبا در تمامی شهرها و در همه مناطق، کلینیک ها و درمانگاه هایی به منظور در دسترس بودن مردم ساخته شده اند؛ تا مردم بتوانند در صورت نیاز و مشکل جدی برای خودشان یا فرزندانشان به این درمانگاه ها مراجعه کنند و با خیال راحت درمان شوند. پس فضای درمانگاه باید برای مراجعه کنندگان دلنشین و آرامش دهنده باشد و اطمینان را در آن ها ایجاد کند که در محیطی ایمن و سلامت هستند.

بازسازی فضاهای درمانی به شیوه اصولی و درست، این امکان را به بیماران می دهد تا حسی آرامش بخش در فضای درمانگاه یا فضای درمانی داشته باشند. در ادامه همراه ژوپین باشید تا بازسازی درمانگاه فردوسی در مشهد آشنا شوید که یکی از مجهز ترین درمانگاه های سطح شهر است.

                              

بازسازی فضای درمانگاه فردوسی

درمانگاه فردوسی مشهد در سال 1397 توسط شرکت ژوبین طراحی و بازسازی شد که این امر با تخصص مهندسان شرکت ژوپین به درستی انجام پذیرفت. طراحی شیک و خاص همراه با رنگ سفید و طلایی سبب شده تا زیبایی محیط را دو چندان کند. این درمانگاه با بهترین پزشک های متخصص با مدارک معتبر به درمان بیماران می پردازد.

درمانگاه فردوسی دارای 7 مطب پزشکی مجهز با امکانات کامل و استاندارد با فضایی دلنشین است که آسایش و راحتی را برای بیماران به ارمغان می آورد. البته این زیبایی تا قبل از بازسازی فضای درمانی، وجود نداشت که پس از طراحی و اجرا به شکل کنونی درآمده که در عکس ها قابل مشاهده است.

در بازسازی مراکز درمانی یکی از مهم ترین قسمت های داخلی نور و روشنایی آن است. نور تاثیر فوق العاده ای بر ذهن و روان بیماران خواهد داشت که یک نور پردازی خوب می تواند فضا را دلباز تر و بزرگ تر و همچنین آرامش بخش تر نشان دهد. در بازسازی مراکز درمانی سرامیک ها باید به گونه ای باشد که قابلیت شست و شو و ضدعفونی داشته باشد تا از رشد باکتری ها و قارچ ها جلوگیری شود.

کف درمانگاه ها نباید از سرامیک لغزنده استفاده شود تا کسانی که با عصا و ویلچر حرکت می کنند به مشکل برنخورند. وهمچنین نباید از رنگ های تیره برای کف درمانگاه ها استفاده کرد. پس برای بازسازی مراکز درمانی عجله نکنید و کارها را به متخصص حرفه ای در این زمینه بسپارید.

                                                                                                      

 بازسازی فضاهای درمانی، طراحی و اجرای پروژه های عمرانی و ساختمانی و ... تخصص شرکت ژوبین است که شما می توانید با خیال راحت و آسوده بازسازی مراکز درمانی یا بازسازی منازل خود را به آن بسپارید. از دیگر بازسازی فضاهای درمانی توسط شرکت ژوپین می توان به داروخانه دکتر مرتضوی، داروخانه دکتر اسماعیل زاده و ... اشاره کرد.