متن

 

 

بازسازی پروژه­های عمرانی و ساختمانی، یکی از رشته­های تخصصی معماری و مهندسی است که می­تواند در زیباسازی محیط، تاثیر به­سزایی داشته باشد. از این رو مرمت اماکن قدیمی یا بهسازی ساختمان­های چند سال ساخت، می­تواند در جذب مخاطب بسیار عالی عمل کند.

یکی از مجرب­ترین شرکت­های عمرانی، شرکت فنی و مهندسی ژوپین است که با بازسازی و طراحی فضاهای درمانی و ساختمانی در این عرصه توانسته است از جایگاه ویژه­ای برخوردار شود. بازسازی داروخانه­ی دکتر اسماعیل­زاده یکی از افتخارات شرکت ژوپین است که با ظرافت بسیار، طراحی و بازسازی گردید تا خدمات­رسانی بیشتر و بهتری را برای بیماران ارائه نماید.

 

 

بازسازی طبقات داروخانه دکتر اسماعیل زاده

داروخانه­ ی دکتر اسماعیل­ زاده، یکی از بزرگ­ترین داروخانه­ های سطح شهر مشهد است که در بلوار فردوسی قرار دارد. داروخانه­ ی دکتر اسماعیل­زاده، 3 طبقه دارد که هر طبقه مختص به یک­سری از مسائل درمانی، بهداشتی و زیبایی است. همان­طور که در فیلم مشاهده می­نمایید، بازسازی طبقات به سبک مدرن و ایجاد اکسسوری­های مختلف همراه با تزئینات سبب شده است تا فضایی لاکچری در محیط داروخانه ایجاد شود.

بازسازی داروخانه­ ی دکتر اسماعیل­زاده، در سال 1396، توسط شرکت عمرانی ژوپین انجام شد که حتی بدون 1 روز تعطیلی داروخانه، بهسازی و بازسازی طبقات داروخانه انجام پذیرفت. سرانجام پس از گذشت چند ماه، این پروژه­ی عمرانی به پایان رسید و به شکل کنونی درآمد؛ اما مهم­ترین نکته درباره­ی بازسازی داروخانه­ی دکتر اسماعیل­زاده، نورپردازی خاص آن می­باشد.

 

 

نورپردازی عالی در بازسازی داروخانه دکتر اسماعیل زاده

یکی از خاص­ترین قسمت­هایی که در طراحی داروخانه اعمال شده، نورپردازی­های ملایم و زیبا می­باشد. این نورپردازی­ها با توجه به فضای داروخانه، موقعیت مکانی و روانشناسی رنگ­ها (استفاده از رنگ­های آرامش­بخش) انجام گرفته تا مراجعه­کنندگان بتوانند لذتی وافر از فضای داروخانه ببرند.

 

 

بازسازی و طراحی داروخانه­ی دکتر اسماعیل­زاده، تنها یکی از پروژه­های ساختمانی درخشان شرکت فنی و مهندسی ژوپین است. اگر می­خواهید طراحی و پروژه­های عمرانی خود را از قبیل بازسازی ویلا، نمای ساختمان، طراحی و دکوراسیون منزل و ... را با بهترین متریال روز انجام دهید، توصیه می­کنیم که با مهندسان مجرب شرکت ژوپین در ارتباط باشید.