متن

 

بازسازی غرفه­ های قدیمی می­تواند در رونق گرفتن کسب و کار، تاثیر به­ سزایی داشته باشد. حال چه بهتر که مغازه­ های خود را به شیوه­ی مدرن طراحی و بازسازی کنیم؛ اما در این زمینه باید با متخصصان امر مشورت کرد؛ زیرا بازسازی مغازه یا همان غرفه ­های تجاری می­طلبد که با توجه به نوع کاربری طراحی و ساخته شود.

بازسازی پروژه­های عمرانی، ساختمانی و ... تخصص شرکت فنی و مهندسی ژوپین است که در کارنامه­ی درخشان خود پروژه­ هایی همچون داروخانه­ی دکتر اسماعیل­ زاده، کلینیک دامپزشکی آفتاب و ... را دارد. پس جهت مشاوره­ های کاربردی و تحویل گرفتن کاری لاکچری، توصیه می­کنیم با کارشناسان ژوپین در ارتباط باشید.

 

 

بازسازی پارچه فروشی در خیابان سناباد مشهد

بازسازی مغازه­ ی پارچه­ فروشی می­طلبد که با ظرافت انجام شود، چون طبع پارچه لطیف بوده و با نورپردازی­های درست و استفاده از رنگ­های مناسب در فضا، جلوه­ ی پارچه­ ها را بیشتر می­کند. بر همین اساس برای این مورد، مشتری بیشتری وارد غرفه می­شود و پس از آن ترغیب به خرید پارچه و در نهایت سبب کسب سود برای فروشنده می­شود.

 

 

بازسازی این پارچه­ فروشی که در عکس­ها قابل مشاهده است، از دو دهانه مغازه­ی قدیمی صورت گرفته که در یکدیگر ادغام شده­اند. این اتفاق باعث شده است تا متراژ غرفه­ی پارچه­فروشی به 150 متر مربع تغییر کند. این متراژ بالا باعث می­شود تا لاین­های متعددی برای پارچه­ های نخی، پالتویی، شلواری، مجلسی و ... ایجاد شود و مشتریان به راحتی پارچه­ ی خود را انتخاب نمایند.

 

 

آیا صفرتاصد بازسازی پارچه فروشی با ژوپین بوده است؟

بله، شرکت فنی و مهندسی ژوپین صفر تا صد (طراحی، تخریب، بازسازی، نورپردازی و ...) بازسازی پارچه فروشی را بر عهده گرفته و توانسته با تلاش و تخصص خود، کاری لوکس را به مالک پارچه­فروشی تحویل دهد. همان­طور که در عکس­ها مشاهده می­کنید، نورپردازی­های خاص و زیبا همراه با ترکیب­ بندی عالی رنگ­ها، باعث گردیده تا چشمان مشتری خیره بماند و خواه و ناخواه وارد این پارچه­فروشی شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر با مهندسان ژوپین در ارتباط باشید.