متن

در این قسمت شما با صفر تا صد  طراحی و ساخت آرایشگاه مردانه ای در مشهد آشنا می شوید که توسط شرکت مهندسی ژوپین طراحی و ساخته شده است.

طراحی و ساخت آرایشگاه مردانه همانطور که می دانید باید دارای ظرافت باشد، چون کاری هنری بوده و فضای زیبا، تاثیر به سزایی در جذب مشتری دارد. پس می طلبد که بهترین طراحی دیوار، آینه کاری و چینش مبلمان صورت پذیرد تا کاری خاص، تحویل کارفرما داده شود. شرکت تخصصی ژوپین با بهره گیری از بهترین مهندسان ایرانی توانسته یکی از شرکت های پیشرو در زمینه معماری و طراحی باشد.

امروزه نقش طراحی داخلی در رونق کسب و کارهای مختلف به خوبی شناخته شده است و تقریبا همه افرادی که به دنبال جذب مشتری و رونق حرفه و فعالیت خود می باشند، بخشی از توجه خود را به ظاهر فضای کارشان معطوف می نمایند. یکی از مشخصه های مهم برای داشتن یک آرایشگاه مردانه با طراحی جذاب و خیره کننده، انتخاب صحیح عناصر مورد استفاده می باشد. عناصر مورد استفاده باید از همه نظر با فضای داخلی آرایشگاه در تناسب قرار داشته باشند و کارایی لازم را نیز فراهم کنند. امر طراحی داخلی آرایشگاه های مردانه، چیزی نیست که بتوان در چند سطر کوتاه درباره آن شرح داد. بنابراین، اگر مایل هستید اصول و نکات این کار را به صورت کامل بدانید، تا انتهای مطلب به خواندن ادامه دهید.

نکته های بسیار زیاد با اهمیت قابل توجه در مورد طراحی داخلی آرایشگاه مردانه وجود دارند. مسلما شرح همه نکات با جزئیات، ممکن نیست، اما ما مهم ترین آن ها را برای شما بازگو خواهیم کرد تا بتوانید در این رابطه بهتر تصمیم گیری کنید.

                                                                                                     

 

طراحی و ساخت آرایشگاه مردانه در مجتمع پاژ

مجتمع پاژ یکی برج های تجاری، اداری و تفریحی مشهد است که در میدان جانباز قرار گرفته است. در این مجتمع طراحی یک آرایشگاه مردانه توسط شرکت ژوپین انجام گرفته که از لوکس ترین آرایشگاه های مردانه در مشهد به شمار می رود.

در طراحی و ساخت این آرایشگاه مردانه تمامی جوانب هنری در نظر گرفته شده که استفاده از متریال های خاص سبب شده تا پروژه ای بی بدیل باشد. استفاده از رنگ های طلایی و مشکی موجب شده تا فضای مردانه اما در عین حال لاکچری در محیط این آرایشگاه مردانه ایجاد شود.

ما می دانیم یکی از مهم ترین و اساسی ترین مواردی که باید در دیزاین داخلی آرایشگاه های مردانه، مد نظر قرار گیرد، به کار بردن رنگ های مناسب در فضاست. بهترین کار، این است که دو رنگ برای طراحی داخلی در نظر بگیرید و آن ها را با هم تلفیق کنید. این دو رنگ می توانند طلایی و مشکی ، سفید و سیاه، سفید و آبی، قرمز و سیاه، سفید و سبز، خاکستری و سبز و رنگ هایی باشند که معمولا مورد پسند آقایان قرار می گیرند.

به طور کلی، رنگ ها دو دسته هستند: رنگ های روشن و رنگ های تیره. رنگ هایی که تیره اند، معمولا برای فضاهای کوچک توصیه نمی شوند. اگر آرایشگاه شما مساحت زیادی ندارد، بهتر است به سراغ رنگ های روشن تر بروید، اما اگر آرایشگاهتان به اندازه کافی بزرگ است، می توانید از یک رنگ تیره در کنار یک رنگ روشن تر استفاده نمایید.

توجه داشته باشید که رنگ ها از لحاظ روانشناسی، تاثیر زیادی روی روحیه افراد دارند. بهتر است رنگ ها را طوری انتخاب کنید که باعث ایجاد حس آرامش و راحتی در مشتری ها شوند. اگر دوست دارید از رنگ های فانتزی و جلب توجه کننده (مثل قرمز، نارنجی، سبز و غیره) استفاده کنید، بهتر است آن ها را در کنار یک رنگ ملایم یا خنثی به کار ببرید. رنگ های تیره هم برای دکوراسیون داخلی آرایشگاه ها مناسب هستند، زیرا آلودگی ها را نشان نمی دهند.

 

 

نکات مهمی که در طراحی این آرایشگاه در نظر گرفته شد عبارتند از:

·  توجه به متراژ سالن آرایشگاه

·  نوع خدماتی که در آرایشگاه عرضه می شود.

·  مشخص کردن شیوه مناسب طراحی

·  در نظر گرفتن بودجه

·  تهویه هوا

 

طراحی و ساخت رسپشن لوکس و ویتینگ

در طراحی و ساخت آرایشگاه مردانه، ویتینگ (مکان استراحت و انتظار مشتریان) و رسپشن مهم ترین نقاط آرایشگاه به شمار می روند که باید به دقت و ظرافت بسیاری ساخته شوند. از این رو شرکت ژوپین با طراحی یک رسپشن فوق العاده زیبا و لوکس، حق مطلب را به خوبی ادا کرده و توانسته کاری محشر را به کارفرما تحویل دهد.

بعد از ورود مشتری به سالن زیبایی نخستین جایی که با آن رو به رو می شود سالن انتظار است در این سالن باید از وسایلی استفاده شود که مشتری با دیدن آن ها لذت ببرد برای مثال روی دیوارها از تابلوهای مانکن ها یا شلف برای نگهداری مدرک های آرایشگری یا چندین کتاب استفاده شود.

 سعی کنید تا حد ممکن از تصاویر زنده استفاده کنید یا یک تلویزیون در اتاق انتظار نصب کنید.

 برای حفظ مشتری ها از مهم ترین و اساسی ترین قدرت ها در سالن زیبایی ارائه کنید، مشتری باید در یک فضای آرامش بخش قرار بگیرد.

این روزها آرایشگاه های مردانه از ترندهای روز و عناصر لوکس در دیزاین داخلی خود بهره می برند که ملزومات و عناصر فوق العاده ای در آن ها به کار رفته است. استفاده صحیح و درک مناسب از فضاها، به کار بردن عناصر لوکس و مدرن، تقسیم بندی درست فضاها، ایجاد محل مناسب برای قرار دادن لوازم کار، نورپردازی حرفه ای و اصولی، چیدمان مناسب و مرتب وسایل و دیگر موارد مهمی که ممکن است خود شما به عنوان یک آرایشگر، لازم بدانید، عواملی هستند که طراحان شرکت فنی و مهندسی ژوپین در طراحی داخلی آرایشگاه های مردانه، مورد توجه قرار می دهند

                                                                                              

 آیا می دانید دیزاین داخلی آرایشگاه مردانه به چه میزان اهمیت دارد؟

 دیزاین آرایشگاه مردانه در جذب مشتری نقش بسیار مهمی دارد مسلماً حرفه ی آرایشگر در جذب مشتری بی ‌تأثیر نیست ولی  اگر یک آرایشگر ماهری باشید ولی دیزاین داخلی سالن شما زیبا نباشد مشتریان کمتری به سالن مراجعه می کنند.

 در صورتی که دکوراسیون داخلی آرایشگاه مردانه جذابیت زیادی داشته باشد مشتریان هنگام انتظار کشیدن بدون اینکه خسته شوند از فضا لذت می برند و هر قسمت آرایشگاه آن ها را سرگرم می ‌کند

 

 

نه تنها طراحی و ساخت آرایشگاه مجتمع پاژ، بلکه طراحی و بازسازی داروخانه دکتر اسماعیل زاده و همچنین یک آرایشگاه زنانه در کارنامه شرکت مهندسی ژوپین وجود دارد که نشان از تخصصی بودن این شرکت مهندسی معتبر است. اگر شما هم می خواهید کسب و کاری لاکچری همراه با فضایی خاص داشته باشید، پس سریعا با مهندسان شرکت ژوپین در ارتباط باشید.