متن

 

 

بازسازی، مرمت و بهسازی، یکی از مهم­ترین پروسه­های عمرانی است که از دیرباز تاکنون بسیار قابل توجه بوده است که دلیل آن هم نگه­داشتن ابنیه­های تاریخی مهم یا نگه­داشتن خاطره­های ایام گذشته است؛ اما به دلیل مدرنیته شدن جامعه و تفاوت سبک زندگی با گذشته، بازسازی و طراحی داخلی ساختمان­ها به­صورت تخصصی انجام می­شود.

بازسازی یک خانه­ی قدیمی که می­تواند در عین مدرن بودن، یادگاری­های شما را نیز درون خود داشته باشد یا بازسازی یک ویلا که برای سپری کردن روزهای تعطیل در کنار خانواده، می­تواند عالی­ترین مکان در نظر گرفته شود و همین امر نیز سبب گشت تا یکی از پروژه­های ساختمانی شرکت فنی و مهندسی ژوپین (طراحی تخصصی دکوراسیون داخلی و نمای ساختمان) را برای شما به رشته­ی تحریر درآوریم.

 

 

  

 

بازسازی ویلای قدیمی در منطقه­ی شاهنامه

منطقه­ی شاهنامه یکی از تاریخی­ترین منطقه­ها در شهر مشهد است که آرامگاه شاعر حماسه­ سرای ایرانی، حکیم فردوسی بزرگ نیز در این منطقه قرار گرفته است. آب و هوای خوب و سکوت و آرامش، از خصیصه­های این منطقه­ی باستانی است که همین امر سبب گشت تا در پی آن ویلاسازی یا بازسازی پروژه­های ساختمانی متعدد صورت پذیرد. یکی از ویلاهای بازسازی شده که در همین منطقه قرار دارد، 1300 متر مساحت داشته که 300 متر آن مربوط به زیر بنا می­شود.

همان­طور که در عکس­ها مشاهده می­کنید، این ویلا یک خانه­­باغ قدیمی با طراحی خیلی ساده بود که پس از طراحی و اجرا توسط شرکت ساختمانی ژوپین، چنین لوکس و زیبا شده است. یکی از بهترین طراحی­های داخلی در این پروژه­ی عمرانی، وجود مجموعه­ی آبی سرپوشیده و استخر روباز درون این ویلا می­باشد.

 

                          

 

امکانات تعبیه شده در زمان بازسازی ویلای شاهنامه

مجموعه­ی آبگرم سرپوشیده که شامل استخر سرپوشیده، سونای خشک و جکوزی می­باشد که همراه با بهترین طراحی روز ساخته شده است. طراحی یک آلاچیق بسیار زیبا برای سپری کردن ساعاتی در محیط دل­انگیز باغ، وجود یک آبنمای شکیل با سنگ مشکی در ورودی ساختمان، اجرای باربیکیو یا همان کباب­پز و طراحی نمای بیرونی، از امکاناتی هستند که در زمان بازسازی توسط شرکت فنی و مهندسی ژوپین طراحی و اجرا شده­اند.

استخر روباز که به نام استخر تابستانه هم شناخته می­شود، در میان باغ به گونه­ای طراحی شده است که فضای کمتری از محوطه باغ را اِشغال کند. این امر زمینه ساز می­شود تا خودروهای بیشتری در داخل محوطه­ی ویلای بازسازی شده قرار بگیرند؛ اگر به دنبال بازسازی منزل، ویلا یا محل کار خود هستید، پیشنهاد می­کنیم با متخصصین امر، همچون شرکت عمرانی و پروژه­های ساخمانی ژوپین در ارتباط باشید.