متن

 

ساخت باغ ویلا در مکانی آرام، همراه با طبیعت بکر، آرزوی هر کسی است که می­خواهد یک باغ ویلای زیبا همراه با امکانات عالی داشته باشد. همین امر سبب گشته تا این مطلب را به ساخت باغ ویلایی مدرن اختصاص دهیم که در سال 1398 توسط شرکت تخصصی ژوپین طراحی و ساخته شد و یکی از پروژه­های ساختمانی لوکس این شرکت مهندسی به شمار می­رود.

طراحی و ساخت باغ ویلا در منطقه­ی شاهنامه بسیار پر رونق است؛ زیرا منطقه­ی شاهنامه در شهر مشهد، آب و هوایی بسیار مطبوع داشته و از ترافیک نیز به دور است؛ البته از جاذبه­ی آرامگاه فردوسی در این منطقه هم نباید چشم­پوشی کرد. همان­طور که می­دانید، فردوسی تنها شاعر حماسه­سرای ایرانی است که 30 سال وقت خود را صرف گردآوری کتاب شاهنامه نموده است.

 

طراحی باغ ویلا به متراژ 800 متر مربع و زیر بنایی 230 مترمربع

ساخت باغ­ ویلایی که در عکس مشاهده می­کنید، با طراحی مدرن انجام شده و شامل قسمت­های مختلفی از دکوراسیون داخلی، نمای پله­ ها، فضای بیرونی باغ ویلا، مجموعه­ ی آبی آب­گرم و ... می­شود. زیربنایی که در این باغ ویلا برای آن طراحی شده، 230 متر می­باشد که شامل اتاق خواب، پذیرایی و ... می­شود.

 

  

 

تعبیه نمودن فضا برای پارک خودرو، آلاچیق، باغچه­ های پر از گل و ... تنها بخش کوچکی از قسمت­های مختلف این باغ ویلای مدرن هستند. در طراحی این باغ ویلا، مجموعه­ ی آبی در خارج از باغ طراحی نشده تا فضای بیشتری برای پارک خودرو وجود داشته باشد؛ اما یک مجموعه­ی آبی آب­گرم در داخل این باغ ویلا طراحی شده که به دستگاه­های تصفیه­ کننده مجهز می­باشد.

 

آیا دکوراسیون داخلی، جزئی از طراحی و ساخت ویلا به شمار می رود؟

طراحی و دکوراسیون داخلی، جزیی از ساخت ویلا بوده که حتی اکسسوری­هایی مطابق با سلیقه­ی مشتری و متناسب با طراحی ساختمان، درون فضای منزل جای می­گیرند. مهمترین نکته­ای که باید در طراحی و دکوراسیون داخلی منزل در نظر گرفته شود، استفاده­ی عالی از محیط می­باشد تا بهترین استفاده در کمترین فضا صورت گیرد.

 

  

 

جهت انجام هرگونه بازسازی ساختمانی، طراحی و ساخت باغ ویلا، طراحی و بهسازی ساختمان­های قدیمی و ... توصیه می­کنیم که با کارشناسان و مهندسان مجرب مشورت کنید تا بهترین نتیجه را ببینید. یکی از پیشنهاد­های ما به شما، شرکت تخصصی فنی و مهندسی ژوپین است که بیش از 6 سال سابقه فعالیت داشته و دارای کارنامه­ ی درخشانی در زمینه­ی طراحی و فضاهای درمانی، طراحی و ساخت باغ ویلا و طراحی و بهسازی می­باشد.